Usługi reklamowe

Panoramy wirtualne

Panoramy wirtualne 360° to nowy etap w sposobie prezentowania obiektów, wnętrz czy krajobrazów. Dynamiczne przetwarzanie przez komputer specjalnie wykonanych zdjęć stwarza złudzenie bezpośredniego przebywania w centralnym miejscu obserwacji. Mamy możliwość oglądania przestrzeni wokół siebie w zakresie 360° z wrażeniem perspektywy. Dodatkowo taką panoramą możemy sterować (w lewo, w prawo, w górę, w dół) czy wywoływać zbliżenie lub oddalenie. Dzięki tym możliwościom sami decydujemy, które elementy chcemy dokładniej obejrzeć.

Panoramy wirtualne 360° tworzy się na podstawie zdjęć wykonanych specjalistycznym sprzętem fotograficznym. Dzięki obróbce cyfrowej uzyskuje się sferyczny obraz przestrzeni. Obraz ten, dzięki specjalnemu programowi, wyświetlany jest na monitorze dając realistyczne poczucie perspektywy.

Najczęściej tworzymy wycieczki wirtualne. Są to pojedyncze panoramy połączone w jedną, funkcjonalną całość - doskonale sprawdzają się w promocji obiektu.

Przykłady realizacji wycieczek wirtualnych:

Panoramy Enet - Hotel Retman Toruń Hotel Retman Toruń
wycieczka wirtualna
Panoramy Enet - Filarówka Łeba Filarówka Łeba
wycieczka wirtualna

Fotografia reklamowa

Strony internetowe, katalogi czy foldery, aby przyciągnąć uwagę wymagają dobrej jakości zdjęć. To dzięki nim możemy wzbudzić zainteresowanie naszym obiektem czy produktem.

Do dobrego wykonywania zdjęć reklamowych, oprócz odpowiedniego sprzętu, wymagana jest również profesjonalna i bardzo dokładna obróbka graficzna ujęć połączona z przemyślanym kadrowaniem. Wynik takich działań sprawia, że fotografia reklamowa spełnia swoją rolę promocyjną.

Specjalizujemy się w 2 dziedzinach fotografii reklamowej:

  • Zdjęcia obiektów z szeroko pojętego zakresu turystyki i zdrowia - sanatoria, ośrodki wypoczynkowe, hotele czy bazy zabiegowe. Do większości stron internetowych zdjęcia wykonaliśmy sami. Posiadamy sprzęt odpowiedni do fotografowania pomieszczeń, małych pokoi czy łazienek. Kilkuletnia praktyka zapewnia nam profesjonalne efekty. Zdjęcia przez nas wykonane wykorzystujemy również do tworzenia folderów, kalendarzy czy ulotek.

  • Zdjęcia produktowe (do katalogów i na strony internetowe). W zależności od potrzeb zdjęcia wykonujemy przy oświetleniu naturalnym lub w warunkach bezcieniowych. Niezbędna jest tu profesjonalna obróbka graficzna, pozwalająca między innymi na usunięcie drobnych wad przedmiotu, przebarwień czy zabrudzeń.

Usługi poligraficzne

Odpowiednie projekty graficzne materiałów promocyjnych to klucz do zapewnienia profesjonalnego wizerunku firmy. Przygotowujemy projekty graficzne dostosowane do działalności, jaką prowadzą nasi klienci. Dzięki długoletniej współpracy z profesjonalnymi drukarniami tworzymy wysokiej jakości materiały reklamowe z jednoczesnym zachowaniem konkurencyjnych cen.

Dużym ułatwieniem dla naszych klientów jest fakt, że zajmujemy się również fotografią reklamową. W ten sposób bardzo usprawniamy i przyspieszamy nasze realizacje a jednocześnie zapewniamy wysoki poziom ich zawartości.

Tworzymy m.in.: katalogi, ulotki, foldery, opakowania, kalendarze oraz wizytówki.