Portale internetowe - tworzymy i prowadzimy

Od wielu lat specjalizujemy się w prowadzeniu portali internetowych o tematyce zdrowotnej i turystycznej. W tej dziedzinie mamy duże doświadczenie z racji bezpośrednich kontaktów z naszymi klientami. Dzięki temu zapewniamy skuteczną reklamę internetową. Nie ograniczamy się tylko do wykonywania prezentacji internetowych - wykonujemy profesjonalne zdjęcia, panoramy wirtualne oraz pomagamy przy tworzeniu opisów.

Nasze portale:

Sanatoria w Polsce - www.sanatoria.com.pl

Portal www - Sanatorium w Polsce Portal Sanatoria w Polsce powstał w 1999 roku i był jednym z pierwszych portali tematycznych w Polsce. Przez ten czas przeszedł ewolucję od prostego systemu opartego tylko na PHP do aktualnej wersji opartej na rozwiązaniach PHP, Smarty i Mysql. Portal wykonany w sposób zapewniający responsywność stron. Zawiera autorski system Banku Wolnych Miejsc, gdzie poszczególne obiekty w trybie online prezentują stan wolnych miejsc internautom.

Turnusy Rehabilitacyjne - www.turnusy.rehabilitacyjne.pl

Portal www - Turnusy Rehabilitacyjne Kolejny z portali o tematyce zdrowotnej. Zbudowany głównie z myślą o skupieniu w jednym miejscu informacji o obiektach prowadzących turnusy rehabilitacyjne z dofinansowaniem PFRON. Portal ten przeszedł również ewolucję od prostego systemu opartego tylko na PHP do aktualnej wersji opartej na rozwiązaniach PHP i Mysql. Portal wykonany w sposób zapewniający responsywność stron. Zawiera autorski system Banku Wolnych Turnusów, gdzie poszczególne obiekty w trybie online prezentują stan wolnych miejsc.

Nasza Rehabilitacja - www.naszarehabilitacja.pl

Portal www - Nasza Rehabilitacja Celem istnienia portalu jest ułatwienie pacjentom i klientom znalezienia usług rehabilitacyjnych w swojej okolicy, jak i ułatwienie podmiotom działającym w branży rehabilitacyjnej prezentację swojej oferty i pozyskiwanie klientów. Serwis posiada rozbudowany, lecz przejrzysty system wyszukiwania, który usprawnia proces wyszukiwania usług. Portal wykonany w sposób zapewniający responsywność stron.

Łeba serwis promocyjny - www.leba-kurort.pl

Portal www - Łeba i okolice: noclegi i wypoczynek Łeba - magiczne miejsce. Stworzyliśmy najobszerniejszy serwis promujący Łebę i jej okolice. Skupiliśmy się nie tylko na bazie noclegowej, ale pokazaliśmy również atrakcje, ciekawe miejsca do zwiedzania, trasy rowerowe oraz informację turystyczną i gastronomiczną. Portal wykonany w sposób zapewniający responsywność stron. Zastosowano rozwiązania PHP, Smarty i Mysql. Portal zawiera autorski system Banku Wolnych Miejsc, gdzie poszczególne obiekty w trybie online prezentują stan wolnych miejsc internautom.

Pobyty Zdrowotne - www.pobytyzdrowotne.pl

Portal www - Pobyty Zdrowotne Portal poświęcony miejscom oferującym szeroko rozumiane pobyty zdrowotne. System wyszukiwania ofert, filtrowanie wyników czy pokazanie miejsc na mapie mają ułatwić wyszukanie odpowiedniej oferty.

Turysta Kulinarny - www.turystakulinarny.pl

Portal www - Turysta Kulinarny Turysta Kulinarny - świeże podejście do turystyki kulinarnej. Stworzyliśmy nowoczesny, intuicyjny i przyjazny w użytkowaniu serwis dzieki któremu internauci bez trudu wybiorą cel kulinarnej podróży lub znajdą ciekawą restaurację w pobliżu. Zdjęcia potraw, wyszukiwanie, mapa, komentarze pomogą w trafnym wyborze.

Rehabilitacja dla Dzieci - www.rehabilitacjadladzieci.pl

Portal www - Rehabilitacja dla Dzieci Rehabilitacja dla Dzieci to portal mający ułatwić rodzicom wyszukanie miejsc zapewniających rehabilitację dzieci. Oferty prezentowane są w ujednoliconym i przystępnym układzie graficznym a wyszukiwarka pozwala na filtrowanie ofert pod względem wybranych parametrów. Rozmieszczenie wybranych ofert można zobaczyć na mapie. Portal wykonany w sposób zapewniający responsywność stron.

Pobyty dla Zdrowia - www.pobytydlazdrowia.pl

Portal www - Pobyty dla Zdrowia Serwis naszego Biura Pośrednictwa sprzedaży pobytów leczniczych Sano. W serwisie znajduje się przeglądarka ofert pobytowych, które prezentowane są w ujednoliconym i przystępnym układzie graficznym. Wyszukiwarka pozwala na filtrowanie ofert pod względem wybranych parametrów. Są one podzielone na grupy, co jest rozwiązaniem bardzo przystępnym dla odbiorcy. Rozmieszczenie wybranych ofert można zobaczyć na mapie. Portal wykonany w sposób zapewniający responsywność stron.

ABC Kuracjusza - www.abckuracjusza.pl

Portal www - Porady dla Kuracjusza Na blogu znajdują się informacje o wyjazdach kuracyjnych, pobytach rekreacyjnych i leczniczych, a także o szeroko pojętym zdrowym trybie życia. Blog posiada wyszukiwarkę, wpisy można przeglądać także korzystając z tagów, wybierając kategorie lub przeszukując archiwa. Blog w systemie Wordpress o nowoczesnym wyglądzie, w pełni responsywny.

Porady dla Seniora - www.porady-dla-seniora.pl

Portal www - Porady dla Seniora Kolejny blog informacyjny, tym razem poświęcony głównie Seniorom. Wpisy poruszają tematy z zakresu dbania o zdrowie, aktywnego trybu życia osób starszych, życia rodzinnego oraz spędzania wolnego czasu. Artykuły podzielone są tematycznie. Interesujących wiadomości można szukać przez wyszukiwarkę, archiwa, kategorie lub tagi.

Ciechocinek - uzdrowisko z tradycjami - www.ciechocinek-uzdrowisko.pl

Portal www - Ciechocinek - uzdrowisko z tradycjami Ciechocinek - nie na darmo nazywany jest Perłą Uzdrowisk Polskich. W serwisie pokazujemy piękno tego miejsca, jego atrakcje oraz walory zdrowotne. Portal zawiera bazę obiektów sanatoryjnych, hotelowych i typowo noclegowych. Mapa z rozbudowaną funkcjonalnością będzie przydatnym narzędziem w zaplanowaniu pobytu w uzdrowisku. Wykorzystano rozwiązania PHP i Mysql. Zawiera autorski system Banku Wolnych Miejsc, gdzie poszczególne obiekty w trybie online prezentują stan wolnych miejsc internautom.
Piękno Ciechocinka prezentujemy wykorzystując panoramy wirtualne oraz galerie zdjęć - wszystko naszego autorstwa.